August 28, 2015

Magazyn USTAZadebiutował nieco ponad rok temu. W lutym 2014r. Jego redaktorką naczelną jest Monika Brzywczy, która wcześniej była wiceszefową "Przekroju" i szefową "Smaku", a wydawcą firma Full Meal. Czym są USTA? Ano razem ze "Smakiem" i "Zwykłym Życiem" wypełniły pewną lukę na rynku prasowym. I już kiedy martwiłam się, że pewnie nie powstanie nigdy polska wersja pisma "Kinfolk" (o którym pisałam TU ), nastąpiło pełne zaskoczenie!
Bardzo lubię kwartalnik USTA. Pięknie łączy dwie dziedziny życia, które lubię najbardziej - kulturę i kulinaria. To magazyn, który wychodzi naprzeciw odbiorcy - jakością papieru, zdjęć (nie ma tu stockowych fotografii, są prawdziwe, oryginalne sesje), tekstów. To intelektualna przygoda, bez papki, plotek i ogólnego mambo jumbo. USTA to kwintesencja slow read. Świetne rozmowy z ciekawymi ludźmi, niesamowite przepisy, relacje z podróży, recenzje restauracji. Dużą uwagę zwraca się tu na design, przedmioty ładne i doskonale wykonane.
Na polskim rynku prasowym to prawdziwa perełka. 
Zdjęcia ze strony: ustamagazyn.pl2 comments:

  1. no wygląda smakowicie dla duszy i ciała... ale pytanie kobiety ze wsi - czy to tylko w EMPIKU? czy w normalnym prasowym kiosku także można dostać? ściski

    ReplyDelete
  2. Nie,w takim zwykłym to nie widziałam. Niestety.

    ReplyDelete

Copyright © 2016 Brulion kulturalny , Blogger